News

IMG_2277

10 różnic pomiędzy brytyjską oraz duńską rodziną królewska.

20.02.2024

Zapraszam do zobaczenia #94 odcinka podcastu PoKrolewsku, w którym omawiam 10 różnic pomiędzy brytyjską 🇬🇧 oraz duńską 🇩🇰 rodziną królewską. Dowiecie się m.in Królowa Mary i Księżna Kate, co łączy te dwie małżonki królów?  

Zapraszam do wysłuchania i zobaczenia tutaj

Wywiad w Radio Czwórka

Zapraszam na wywiad w Radio Czwórka!

19.02.2024

Bardzo się cieszę, że mogłam udzielić wywiadu dla radio Czwórka. Opowiadałam, dlaczego zajmuję się treściami związanymi z tematyką królewska, dlaczego duńska rodzina królewska jest popularna. Opowiadałam również o królowej Mary z Danii.

Zapraszam do wysłuchania audycji tutaj

Wywiad w Radio 357

Zapraszam na wywiad w Radio 357!

15.01.2024

Zapraszam serdecznie do wysłuchania audycji, w której miałam przyjemność być gościem na antenie Radio 357, poruszając temat fascynującej proklamacji duńskiego króla – Frederyka X. Mam nadzieję, że treścią ta przykuje Waszą uwagę i dostarczy ciekawych informacji. Zachęcam do odsłuchaniaj tutaj!

Po Królewsku Na Proklamacji

Po Królewsku z akredytacją prasową na proklamacji  🇩🇰

13.01.2024

 Z radością informuję, że otrzymałam akredytację medialną na uroczystą proklamację króla🇩🇰Fredryka X . To dla mnie ogromny zaszczyt i okazja do przygotowania jeszcze lepszych treści, obejmujących omówienie wydarzeń w Danii i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszam do śledzenia nowych treści tutaj! Zapraszam do obserwowania nowych treści tutaj!

Recenzje The Crown Sezon 6

Zapraszam na YouTube Po Królewsku! 

23.11.2023

Zapraszam na serie podcastów gdzie recenzuje i omawiam najnowysz sezon The Crown! W tych odcinkach będę próbowała skonfrontować treść odcinków ze znanymi faktami, spróbować zrozumieć tok myślenia twórców i podam Wam moją interpretację odcinka. Zapraszam do wspólnego przeżywania ostatniego sezonu The Crown tutaj!

Współpraca z Netflix Polska

Po Królewsku zostało zaproszone do promocji The Crown!

22.11.2023

Bardzo miło mi poinformować, że podcast ‘Po Królewsku’ został zaproszony do współpracy z Netflix Polska do promocji najnowszego sezonu The Crown! W związku z tym będę mogła przygotowywać lepsze analizy odcinków, wywiady z twórcami i wiele więcej.  Zapraszam do obserwowania nowych treści tutaj!

72. Odcinek już dostępny!

Zapraszam na YouTube Po Królewsku! 

03.11.2023

Jak zginęła najsłynniejsza Księżna Walii Diana? Jej tragiczna śmierć w wypadku w Paryżu wstrząsnęła całym światem. 31 sierpnia 1997 w wyniku wypadku samochodowego w stolicy Francji, odeszła mama przyszłego króla Anglii. Posłuchajcie całej historii tutaj

Występ w Pytanie na Śniadanie!

Kate i Meghan. Przyjaciółki czy rywalki?

02.11.2023

Jak wyglądają relacje Meghan i Kate Middleton? Czy Panie się lubią? Zapraszam do obejrzenia wywiadu jakiego udzieliłam dla TVP2 w programie Pytanie na Śniadnie!Zapraszam tutaj!

Wywiad w PnŚ!

Z Gabrielą Czernecką o dzieciństwie w rodzinie królewskiej.

30.07.2023

Jak wygląda dorastanie na oczach całego świata? O królewskim dzieciństwie opowiadałam w Pytaniu na śniadanie w rozmowie z Tomaszem Kamelem i Małgorzatą Opczowską. Zobacz  tutaj.

#65 Odcinek już jest!

Zabieram Was na spacer po... Królewskim Oslo!

29.07.2023

Hej! W 65 odcinku zabieram Was na spacer po królewskim Oslo. Odwiedzimy razem Pałac Królewski, zachwycające parki, niezwykłą wystawę królewskich kreacji, a także przejedziemy się… metrem! Zapraszam! my o tym jak i gdzie rodziny królewskie spędzają wakacje. Zapraszam serdecznie do  obejrzenia tutaj!

#63 Odcinek już jest!

Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka o ... Windsorze!

09.07.2023

Dowiecie się jak wygląda życie w Windosorze królewskim miescie! Co zobaczyć? Wraz z Julią rozmawiamy jak na życie codzienne wpływa rodzina królewska. Posłuchaj tutaj.

Pytanie na Śniadanie

Z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim o królewskich wakacjach! Zapraszam! 

08.07.2023

W Pytaniu na śniadanie rozmawialiśmy o tym jak i gdzie rodziny królewskie spędzają wakacje. Zapraszam serdecznie do  obejrzenia tutaj.

#60 Odcinek już jest!

Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka o ... Trooping the Colour czyli urodzinach króla!

18.06.2023

Dowiecie się jak przebiegała relacja w tym roku! Jak była ubrana księżna m.in. Wali Kate czy królowa Kamila. Zapraszam do oglądania tutaj

Trailer Kanału Po Królewsku

Wywiad na żywo, prosto z Londynu w rozmowie z Marią Stepan

17.06.2023

Bardzo się cieszę, że mogę poinformować o trailerze kanału  “Po Królewsku”, który nagraliśmy w Kopenhadze Filmik możecie obejrzeć tutaj. 

Zrzut ekranu 2023-05-26 o 23.43.41

#36 Top Podcast w Polsce!

Po Królewsku wśród najlepszych podcastów w Polsce!

11.05.2023

Bardzo miło mi poinformować, że podcast Po Królewsku znalazł się na #36 miejscu w rankingu podcastów serwisu Spotify! Przez tydzień wspinał się po pierwszej setce najpopularniejszych polskich podcastów. 

Na żywo z Londynu

Wywiad na żywo, prosto z Londynu w rozmowie z Marią Stepan

08.05.2023

Zaraz po koronacji gościłam prosto z Londynu w programie Marii Stepan “Kobiecym Okiem”. Program możecie obejrzeć tutaj. 

Pytanie na śniadanie

Z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim o koronacji!

06.05.2023

W Pytaniu na śniadanie rozmawialiśmy o tym jak dostać zaproszenie na koronację i jak się zachować podczas królewskich ceremonii. Obejrzysz tutaj. 

 Fascynująca rozmowa o monarchii brytyjskiej

06.05.2023

W Audycji Pasjonuaci Adam Smolarek gości specjalistów w najbardziej nietypowych tematach. Tym razem rozmawialiśmy o koronacji, kondycji monarchii i o tym jak to wygląda w Danii. Posłuchasz tutaj i tutaj

KORONACJA | Wywiady w mediach

Podzieliłam się swoją ekspertyzą z widzami i słuchaczami na antenach ogólnopolskich mediów. 

06.05.2023

Na początku maja gościłam między innymi w serwisach Wiadomości 24, Polsat News, Wiadomości TVP, Radio Kielce. 

O tym jak Elżbieta II przeszła do historii

10.10.2022

Współautorka webinaru Strefy Kultur SWPS opublikowanego kilkanaście dni po śmierci Elżbiety II. Posłuchasz tutaj. 

 O tym jak zaręczają się royalsi 💍

01.04.2023

Tym razem do rozmowy zaprosiła mnie Adela Kwiecień, z którą zgłębiałyśmy meandry zaręczyn po królewsku! Posłuchasz tutaj.

 U Gochy na fotelu, o royalsach na luzie 

06.12.2021

Miałam wielką przyjemność gościć w Podcaście RADIOaktywnym gdzie razem z prowadzącą rozwodzimy się w temacie królewskich tematów i dramatów. Posłuchasz tutaj. 

Napisz do mnie: